SABANCI ÜNİVERSİTESİ 

Enerji Teknolojileri ve Yönetimi yüksek lisans programı nezdinde Enerji Projelerinin Finansmanı öğretim üyesi ve Enerji Finansmanı araştırmacısı olarak işbirliği yürütülmektedir.Ders kapsamı ve program web sitesi: 

https://energy.sabanciuniv.edu/tr/program-yapisi

 

 

ETM 508 Enerji Projelerinin Finansmanı: Enerji Finansmanı alanında öne çıkan kurumsal finansman ve proje finansmanı metotlarından hareketle, güncel ve uluslararası finansman yapıları dersin ana kapsamını oluşturmaktadır. Enerji kaynağı, proje türü, enerji piyasası yapısı ve finansman yapısı vb. değişkenlere bağlı olarak, enerji finansmanı yöntemleri aktarılmaktadır. Enerji sektörü ihtiyaçlarına göre şekillenen risk yönetimi, finansal yapılandırma, finans ürünler ve finansal ürün fiyatlamaları paylaşılmaktadır. Enerji finansmanı alanında örnek vakalar (üretim & dağıtım, konvansiyonel & yenilenebilir, Türkiye & yurtdışı kırılımı) çalışılarak, finansal modellerin, risk matrislerinin, proje finansmanı yapılarının oluşturulması & analizi sağlanmaktadır. Ders kapsamında hem teorik-akademik temelli bilgiler, hem de reel iş pratikleri aktarılmaktadır. 

TÜRKİYE SERMAYE BİRLİĞİ BİRLİKTE EĞİTİM

TSPB Birlikte Eğitim nezdinde proje finansmanı eğitimeni olarak işbirliği yürütülmektedir. Eğitimlerimiz dönem dönem piyasa ihtiyacına yönelik olarak açılmaktadır. Güncel dönem ve eğitim bilgilerini aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

https://www.tspb.org.tr/tr/mesleki-egitimler/

WINDTHINK YENİLENEBİLİR ENERJİ MÜHENDİSLİK & PROJE YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI

http://wind-think.com/about-us/

http://wind-think.com/financial-consultancy/

MEYCON SÖZLEŞME YÖNETİMİ & PROJE GELİŞTİRME DANIŞMANLIĞI

http://meycon.com.tr/our-team/

http://meycon.com.tr/services/contract-management/

 

 

ARETE YMM

http://areteymm.com/#hizmetlerimiz

 

BORFIN- MGA YAZILIM

BORFİN (Borsa, Finans ve Ekonomi Eğitim Portalı) sermaye ve para piyasaları üzerine zaman ve mekan kısıtı olmaksızın e-eğitim alabileceğiniz Türkiye’nin alanındaki öncü eğitim platformunda online proje finansmanı eğitmeni olarak işbirliği sunulmaktadır. 

https://www.borfin.com.tr/egitim/Default.aspx

https://www.borfin.com.tr/egitmen/Egitmenlerimiz.aspx

 

©2017 by ProFinSTANCE

Bu website içeriği Profinstance© marka koruması altındadır.

Marka Sahibi Özlem Kıldır & Yasal Marka Avukatı Akalın Hukuk Bürosu

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now